Mūsų paslaugos

Vadovų atranka

Išsami atranka. Suprasdamos šių pozicijų kritinę reikšmę įmonių struktūrose, vadovų pozicijoms skirtame atrankos procesui skiriame ypatingą dėmesį, todėl kandidatams yra keliami itin aukšti kompetencijos ir kultūrinio panašumo reikalavimai.

Tiksliniai kandidatai (headhunting). Pritraukiame aukščiausios grandies vadovus, atrankos procese vertiname ir pristatome labiausiai kliento poreikį atliepiančius kandidatus.

Specialistų atranka

Išsami atranka. Surandame naujus specialistus, idealiai tinkančius prie kolegų ir vadovų komandos. Dažnu atveju nelaukiame, kol kandidatai patys aplikuos į poziciją ir, suradę tinkamų kompetencijų bei patirčių darbuotojus kitose įmonėse, kreipiamės į juos tiesiogiai su darbo pasiūlymais.

Dalinė Atranka. Efektyvus ir greitas įdarbinimo metodas, dažnai naudojamas tuomet, kada ieškomi žemesnės kvalifikacijos specialistai.

Darbdavių konsultacijos

Su įmonių ar personalo vadovais dalinamės sukaupta patirtimi bei konsultuojame dėl darbo rinkos tendencijų, atlyginimų bei papildomų motyvavimo priemonių. Padedame spręsti komandos įsitraukimo klausimus, atliekame darbuotojų nuomonės tyrimus ir apklausas.

Kandidatų konsultacijos

Konsultuojame visus ieškančius naujų karjeros galimybių, padedame tinkamai išsidarbinti keičiant darbą, paruošiame išsamų ir profesionaliai atrodantį gyvenimo aprašymą bei patariame dėl reprezentatyvaus LinkedIn profilio.

Nemokama konsultacija įmonėms

Kviečiame nemokamai konsultacijai, kurios metu susipažinsime su Jūsų įmone ir veikla bei pasiūlysime tinkamiausias paslaugas sėkmingos komandos formavimui.

Ką sako
mūsų klientai

Nuoširdžiai džiaugiamės turėdami tokius klientus, kuriems dėkojame už gražius atsiliepimus. Jų sėkmė ir pasitenkinimas mūsų partneryste yra didžiausias įvertinimas!

Saulius Antanavičius

Scoding, UAB

HR Spektras greitai ir efektyviai papildė mūsų komandą. Atrankos metu atsižvelgė ne tik į darbuotojų patirtį ar kompetencijas, bet ir į jų atitikimą į bendrą įmonės kultūrą. Dėkojame už puikus rezultatus ir kokybiškai praplėstą komandą!

Kęstutis Kaušilas

Akademinė kredito unija

Rekomenduojame HR Spektrą, kaip patikimą ir operatyviai dirbantį partnerį. Betarpiškas bendravimas atrankos metu bei po jos gauti patarimai įvedant naujus darbuotojus paliko tik pačius maloniausius prisiminimus.

Lina Kontautienė

Ligne linea, UAB

Džiaugiamės atradę HR Spektrą, nes dabar turime ne tik atrankos paslaugas atliekantį, bet ir mūsų lūkesčius girdintį ir atliepiantį partnerį. Mūsų komanda dabar papildyta nuoširdžiais ir vertybiškai artimais darbuotojais!

Darius Svaldenis

Ariogalos grūdai, UAB

Kvalifikuota HR Spektro komanda greitai perprato mūsų verslo specifiką, todėl greitai pritraukė naujus komandos narius. Nuolat palaikoma komunikacija leidžia jaustis ramiai ir priimti tinkamus sprendimus. Rekomenduojame!

Vytautas Labutinas

Limoris, UAB

Kreipėmės norėdami pritraukti aukštos kvalifikacijos transporto sektoriaus specialistų. Puiki komunikacija bei lankstumas leido pritraukti talentus, kurie tapo svarbia įmonės augimo dalimi.

Arūnas Marma

Parksol Technologies, UAB

Turėjome skubų poreikį užpildyti specifinę inžinieriaus poziciją ir labai džiaugiamės, kad kreipėmės į HR Spektrą. Vos per kelias savaites buvo surasti kandidatai ir mūsų komanda pasipildė kvalifikuotu nariu. Dėkojame už puikiai atliktą darbą!

Nemokama konsultacija įmonėms

Kviečiame nemokamai konsultacijai, kurios metu susipažinsime su Jūsų įmone ir veikla bei pasiūlysime tinkamiausias paslaugas sėkmingos komandos formavimui.